Tabletki na potencję

Tabletki na potencję

Redakcja

2016-07-27

brak komentarzy

Mimo ochoty na seks, często nie udaje Ci się osiągnąć spełnienia? Nieustannie się rozpraszasz, a Twoja erekcja nie spełnia Twoich oczekiwań? Zamiast od razu wpadać panikę i rezerwować wizytę u lekarza, wypróbuj tabletki na potencję Potenga, które na nowo napełnią Cię męskim wigorem.

Czy wiesz, że jedną z najczęstszych przyczyn problemów ze wzwodem jest stres? Przeciążenie obowiązkami, codzienne, drobne niepowodzenia odbierają nie tylko radość życia, ale również zadowolenie z seksu. Negatywny wpływ mają również papierosy i alkohol, a także przyjmowanie sterydów anabolicznych.

Zrelaksuj się

Jeśli przytłacza Cię nadmiar pracy, coraz mniej czasu poświęcasz na solidny wypoczynek i działasz na tzw. autopilocie, to znak, że Twój seks może być nieudany. Natłok zmartwień i nieustanne planowanie nie sprzyjają skupieniu, które jest sprzymierzeńcem pełnej erekcji. Spokojna głowa, wolna od frustrujących myśli, szybciej odbiera bodźce zmysłowe i przetwarza je w korze mózgowej oraz mózgowiu. Jak oczyścić umysł? Niektórzy wybierają sport, np. bieganie. Inni trenują jogę, a także uważność (mindfullness), czyli formę relaksacji z elementami wschodnich praktyk medytacyjnych.

Wzmocni Cię Potenga

Jesteś człowiekiem czynu i nie masz czasu na regularny odpoczynek? Warto zapewnić sobie dodatkowe wsparcie w postaci suplementu Potenga. Są to tabletki na potencję, których głównym zadaniem jest doprowadzenie do mocniejszego i długotrwałego wzwodu. Główny składnik aktywny, czyli L-arginina, prowadzi do szybszego przepływu krwi w naczyniach krwionośnych, a tym samym pozwala na efektywniejsze pompowanie krwi do ciał jamistych znajdujących się w prąciu. Działanie tabletek wspomagają naturalne ekstrakty z buzdyganka naziemnego i pestek dyni, a także selen i cynk. Dzięki nim zwiększa się wydzielanie testosteronu, a co za tym idzie również ochota na seks. Tabletki na potencję Potenga wydłużają stosunek nawet o pół godziny i potęgują doznania erotyczne obojga partnerów.

Zobacz też

Drivelan opinie 2017

Sprawdź już dziś!

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Drivelan w promocji:
Drivelan
399 zł 185 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 165 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Mężczyzna