Sposób na przedwczesny wytrysk, czyli jak rozwiązać problem błyskawicznego stosunku?

Sposób na przedwczesny wytrysk, czyli jak rozwiązać problem błyskawicznego stosunku?

Redakcja

2016-07-27

brak komentarzy

Przedwczesny wytrysk to prawdziwy problem, z którym borykają się mężczyźni na całym świecie. Zbyt szybka ejakulacja następuje przed doznaniem satysfakcji przez oboje partnerów, a niekiedy sam wytrysk następuje tuż po wprowadzeniu członka. Co to oznacza dla mężczyzny? Dla przedstawiciela płci męskiej niemożność zaspokojenia kobiety jest jednocześnie drogą do spadku jego samooceny i poczucia wartości. Niekiedy to również impuls do rozpadu związków z pozoru o silnym fundamencie. Dlatego dziś na tapetę bierzemy skuteczny sposób na przedwczesny wytrysk i pomagamy mężczyznom!

Czy wytrysk i orgazm to synonimy?

Większość z nas utożsamia ze sobą orgazm i wytrysk, lecz wbrew stereotypom mowa jest o dwóch różnych zjawiskach. Ejakulacja stanowi wynik końcowy skurczu mięśni dna miednicy. Powoduje on wypchnięcie spermy z gromadzonych ją pęcherzyków nasiennych. Natomiast sam orgazm to „jedynie” skurcz naszych mięśni.

Przyczyny szybkiego finiszu

Niezdolność do utrzymania wytrysku to standard w młodym wieku, kiedy następuje rozpoczęcie życia seksualnego. Tutaj podłożem może być stres wywołany samym zbliżeniem bądź zbyt silne napięcie seksualne, które dodatkowo nie było wcześniej rozładowywane. Jednocześnie sposób na przedwczesny wytrysk jest również poszukiwany przez mężczyzn, u których notuje się nadpobudliwość seksualną, w tym wysoki poziom podniecenia oraz zdolność do odbywania stosunków w krótkich odstępach czasowych.

Zaburzenia wytrysku to również następstwo chorób somatycznych, w tym zapalenia gruczołu krokowego bądź infekcji dróg moczowych. Jednocześnie przedwczesny finisz może wynikać z urazu fizycznego (zazwyczaj dotyczy to urazu rdzenia kręgowego). Niemniej jednak, najczęstsze przyczyny są zakodowane w psychice mężczyzny. Strach, stres, poczucie winy, zmęczenie i presja czasu – tam nie znajdziemy sprzymierzeńców naszego życia seksualnego.

Suplementacja

Mężczyźni, szukając sposobu na przedwczesny wytrysk są wysoce kreatywni w działaniu. Wierzą, że spowolnienie ejakulacji następuje poprzez masturbację, alkohol, krótką grę wstępną, a także żele znieczulające. A czasem to najprostsze rozwiązanie, jest tym najbardziej skutecznym. Wystarczy sięgnąć po naturalne suplementy – Potenga Sex Power Increase. Dzięki nim, każdy mężczyzna osiąga pełną erekcję, a samej partnerce zapewnia wielokrotne orgazmy. Problem przedwczesnego wzwodu przy regularnym przyjmowaniu odejdzie w kąt, a życie seksualne znowu nabierze kolorów! Czas zapoczątkować pozytywne zmiany w sypialni!

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Drivelan w promocji:
Drivelan
399 zł 185 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 136 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Mężczyzna