Problemy z erekcją to nie wstyd! Pomóż swojemu mężczyźnie

Problemy z erekcją to nie wstyd! Pomóż swojemu mężczyźnie

Redakcja

2016-09-15

brak komentarzy

Współcześnie problemy z erekcją dotykają ok. 150 mln. mężczyzn na całym globie. W grupie panów borykających się z defektem impotencji przeważają ludzie po 50 roku życia, wtedy powodem zazwyczaj jest wiek. Silne a także wielomiesięczne napięcie nerwowe, chroniczne zmęczenie ciała to następne powody impotencji. Zobacz co bywa podłożem Twojego kłopotu!

Jak działa erekcja? 

Wzwód prowokuje bodziec, którym może być taktylne, słuchowe lub wzrokowe doznanie, wyobrażenie seksualne lub świadomość przyszłego stosunku seksualnego. Stymulowanie ośrodka potencji będącego w rdzeniu kręgowym, przynosi wzwód. Wzdłuż członka mieszczą się przewody – 2 ciała jamiste i ciało gąbczaste, otaczające cewkę moczową. W ciałach jamistych są tzw. jamki przedzielone pasmami mięśni gładkich, do których dochodzą skończenia nerwów erekcyjnych. Dlatego impuls rodzi się w głowie. Zachodzi rozszerzenie tętnic i dopływ krwi do ciał jamistych prącia, to powoduje, że penis powiększa swoje wcześniejsze rozmiary, będzie twardszy i unosi się.

Zakłócenia erekcji utrudniają przeżycie pełnej erekcji lub zachowanie jej stosownie długo. To kluczowe objawy impotencji, a więc niezdolności do odbycia całościowego aktu seksualnego.

Wstyd a problem z potencją 

Licznych panów bywa świadomych kłopotu, mimo wszystko towarzyszący im wstyd sprawia, że nie podejmują oni absolutnie żadnych czynności profilaktycznych lub eliminujących problemy z erekcją. Nie poszukują przyczyny i nie poddają się specjalistycznej pomocy, godząc się jednocześnie na kryzysy w związku. Znaczącą funkcję ogrywa uświadamianie a także edukowanie społeczności, głównie ludzi, których problem dotyka bezpośrednio, ale także ich partnerek i specjalistów, do których zwracają się pacjenci po raz pierwszy. Zrealizowano choćby ostatnie badania, w których udokumentowano, że zaangażowanie ukochanej w leczenie problemu impotencji, polepsza prawdopodobieństwo kontynuacji kuracji przez mężczyzn a także osiągnięcie założonych efektów z podjętej kuracji.

Dla niektórych erekcja nie stanowi najmniejszego wyzwania, dla pozostałych to zadanie nie do przeprowadzenia. Kłopoty z potencją to złożony kompleks problemów i trudno chwilami wskazać ewidentną przyczynę ich pojawienia się. Eksponuje się grupy czynników przyczyniających się do problemu: przyczyny ruchowe, psychologiczne, polekowe (impotencja występuje w wyniku przyjmowania opisanych medykamentów) i inne będące konsekwencją wieku.

Około 80 proc. ogółu dysfunkcji potencji powodują przyczyny fizjologiczne, 10 proc. przypisuje się faktorom mentalnym, 5 proc. przypisuje się wiekowi, w przypadku pozostałych pięciu proc. dysfunkcji nie bywa znana przyczyna.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Drivelan w promocji:
Drivelan
399 zł 185 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 177 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

MężczyznaChoroby