Nicorix: opinie 2017 o tabletkach na rzucenie palenia

Nicorix: opinie 2017 o tabletkach na rzucenie palenia

Redakcja

2017-02-28

brak komentarzy

Próbowałeś już wszystkiego, by przestać palić? Zapomnij o nieskutecznych metodach! Teraz możesz rzucić palenie w zaledwie kilka dni – stosując tabletki Nicorix, zwalczające głód nikotynowy!

Silna wolna to czasem zbyt mało, by samemu móc wyjść z nałogu palenia papierosów. Właśnie dlatego farmakologia od dawna poszukuje skutecznego leku, który pomógłby palaczom przejść przez cały proces odstawiania tytoniu. Pamiętaj, że podczas detoksykacji Twój organizm będzie się domagał dostarczenia mu kolejnej porcji nikotyny, od której się uzależnił. Stosując odpowiednie tabletki, które wytłumią uczucie „narkotycznego głodu”, łatwiej odstawisz papierosy.

Komu pomoże stosowanie Nicorix?

Nie ważne, czy palisz od kilku, kilkunastu czy kilkudziesięciu lat. Nie jest też istotne czy wypalasz dwa czy dwadzieścia papierosów dziennie. Tabletki antynikotynowe Nicorix może stosować każda osoba, która jest uzależniona od nikotyny. To naturalny, bezpieczny dla organizmu suplement, którego skład party jest na wyselekcjonowanych ekstraktach z ziół, stale używanych w medycynie współczesnej.

Skład Nicorix

KORZEŃ KUDZU – substancje zawarte korzeniu kudzu blokują receptory nikotynowe, niwelując głód nikotynowy

ZIELONA HERBATA – a silne właściwości detoksykacyjne. Przyspiesza regenerację organizmu, nawilża przesuszoną od nikotyny skórę

GUARANA – pobudza metabolizm, który zaczyna spalać więcej tłuszczu, zapobiegając niepożądanemu tyciu

Wasze opinie o Nicorix

Od trzech lat obiecywałem swojej dziewczynie, że przestanę palić, ale jak to zrobić, jeśli tak bardzo się uzależniłem?! Udawałem przed samym sobą, że od jutra nie palę i tak mijały miesiące. Po prostu bałem się, że mi się nie uda. Na szczęście dałem się namówić znajomej na Nicorix. Tabletki niesamowicie mi pomogły wyjść z nałogu.

Sebastian, lat 30

Przestałem palić przez żonę :) Tyle czasu krzyczała na mnie, żebym wreszcie rzucił te papierosy, że kiedyś bez namysłu odpowiedziałem, że jak tak bardzo tego chce, to niech mi kupi magiczne tabletki. I kupiła. Nicorix! Zacząłem je stosować całkowicie bez przekonania, tylko po to, żeby żona wreszcie przestała narzekać, a tu proszę – po prostu przestałem mieć ochotę na papierosy! Te tabletki są niesamowite i szczerze je polecam,

Robert, lat 51

Nicorix w jeszcze niższej cenie

Tylko teraz możesz skorzystać z wyjątkowej promocji – producent tabletek Nicorix przygotował specjalną zniżkę dla nowych klientów. Kliknij w poniższy przycisk i zamów kurację antynikotynową Nicorix najtaniej w Internecie!

Dodatkowo dajemy gwarancję satysfakcji – jeśli po zakończeniu kuracji nie przestaniecie palić, uzyskanie zwrot pieniędzy za zakup!

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Man Pride w promocji:
Man Pride
399 zł 185 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 218 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Zdrowy styl życia