Knee Active Plus - czy zakup opaski wyleczy uraz stawu kolanowego?

Knee Active Plus - czy zakup opaski wyleczy uraz stawu kolanowego?

Redakcja

2016-10-05

1 komentarz

Najbardziej zapracowane stawy działają na pełnych obrotach. Narażone są na duże obciążenia i urazy, które niekiedy bagatelizujemy i nie dbamy tak, jak powinniśmy. Dopiero, gdy zaczynają nam dokuczać sięgamy po pomoc. I wówczas okazuje się, że nasza dbałość o stawy, szczególnie stawy kolanowe pozostawia wiele do życzenia. My polecamy dwutorowe działanie - Knee Active Plus. Zakup opaski połączmy z dbaniem o stawy. Jak to zrobić? Poniżej parę podpowiedzi:

 1. Bez ruchu ani rusz! Aktywność wzmacnia kości, mięśnie i pozwala utrzymać właściwą ruchomość stawów. 
   
 2. Równomierne obciążenie - dźwigając zakupy rozłóżmy je do dwóch toreb na dwie ręce. Nie podnośmy ciężkich przedmiotów, lecz przesuwajmy. Jeżeli musimy faktycznie coś unieść nie zginajmy pleców. 
   
 3. Wygodne buty. To podstawa, dlatego wybierzmy obuwie z grubą i elastyczną podeszwą, która zamortyzuje wstrząsy.
   
 4. Zgrabna sylwetka - tutaj powiedzenie, że kochanego ciała nigdy za wiele się nie sprawdza. Każdy kilogram to dodatkowe obciążenie dla stawów, które dodatkowo osłabia więzadła i sprawia, że chrząstka osłabia się szybciej.
   
 5. Relaks - napięta od stresu tkanka mięśniowa zaciska naczynia krwionośne i pozbawia je tlenu. Przez jego brak ból się wzmaga. Dlatego starajmy się, aby każdego dnia znaleźć chwilę na relaks. Najlepiej rozładować stres sportem - bieganiem, jazdą na rowerze bądź energicznym spacerem. 

A gdy już dopadła nas kontuzja postawmy na Knee Active Plus. Ta opaska magnetyczna to absolutna nowość, która wspiera i regeneruje cały układ stawowo - mięśniowy, polepsza mikrokrążenie, łagodzi stany zapalne, a przede wszystkim zapobiega powstawaniu kontuzji w przyszłości. 

Zobacz też

Knee Active Plus opinie 2017

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Knee Active Plus w promocji:
Knee Active Plus
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 404 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

michellondon

2016-10-14 10:29:36


po skręceniu obu kolan przy bolesnych upadkach naprawdę ciężko się chodzi. taka opaska to moze być dobry pomysł na odciążenie kości.

Choroby