Zwisająca skóra na ramionach? Pozbądź się jej raz na zawsze!

Zwisająca skóra na ramionach? Pozbądź się jej raz na zawsze!

Redakcja

2016-08-08

brak komentarzy

Jak wykazują eksperymenty socjologiczne, znaczna część kobiet posiada spory problem z odsłonięciem nóg, zaś pokazywanie nagich ramion wydaje się nam dość naturalne. Przeważnie także nie przeznaczamy im specjalnej uwagi, aż do momentu gdy istnieniu „motylków” czy „skrzydeł” nie da się już dłużej zaprzeczać. Zwisająca skóra na ramionach to jedna spory problem wielu kobiet i ma on różne przyczyny.

Mogą się pojawić jako pozostałość skóry po odchudzaniu z dużej otyłości. Zwisająca luźna skóra ramion prezentuje się wtedy nieestetycznie nie jedynie w bluzce na cienkich ramiączkach, lecz także „upchnięta” w rękawy swetra. Ponadto nawet jeżeli zawsze byłaś smukła, ale nigdy nie lubiłaś trenować, twoje ramiona pewnie ok. 40. roku życia nie będą wyglądały tak świetnie, jak byś chciała.

Bez ruchu nie da rady

Ładnej prezencji ramion, zwłaszcza po 40 roku życia, nie zachowamy bez systematycznych treningów. Starczy jedyne parę min. gimnastyki, ważne jedynie, by robić to każdego dnia – podkreśla. – Wtedy nie zgubimy kobiecej postury a także nie wypracujemy sobie bicepsów godnych gladiatora, czego obawia się znaczna część kobiet. Wzmocnimy tkankę mięśniową wyłącznie na tyle, by ładnie wypełniały skórę ramion.

Jędrne ramiona na dłużej

Przestrzeganie diety a także treningów jest najważniejsze w utrzymaniu smukłej sylwetki jak najdłużej. Co zatem musimy robić, by jak najdłużej cieszyć się jędrnymi ramionami? Pamiętać o systematycznych treningach, 1–2 razy tygodniowo, trenować pod prysznicem masaż z pilingiem a także każdego dnia nawilżać skórę. Pić sporo wody mineralnej a także starać się selekcjonować produkty z przewagą białek nad węglowodanami oraz ograniczać sól. Zasady te znacznie poprawią problem zwisającej skóry na ramionach.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 151 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

UrodaSportKobieta