Właściwy krem na zmarszczki 20+

Właściwy krem na zmarszczki 20+

Redakcja

2016-07-27

brak komentarzy

Podstawowym błędem, który popełniamy przy wyborze kremu jest jego niedopasowanie do właściwości naszej skóry. Jest to najczęściej występujący problem, zwłaszcza w zakresie zapobiegania powstawania zmarszczek. W końcu która kobiet dokładnie wie, czym różni się krem na zmarszczki 20+ od tego 30+ ? Kluczowa różnica to właściwości, które przynosi jego zastosowanie. A gdy mowa o kremie Lefery właściwości przekraczają najśmielsze oczekiwania!

Co warto wiedzieć?

Skóra twarzy 20-latki nie wymaga wypełnienia, uelastycznienia ani dogłębnej regeneracji. Warto o tym pamiętać, decydując się na odpowiedni krem na zmarszczki 20+. Tutaj niedoskonałości mogą dopiero powstać, więc już dziś należy spowolnić cały proces, a stosowanie kremów należących do Waszych mam nie jest dobrym rozwiązaniem. Co zatem można zrobić? Po pierwsze należy sięgnąć po Lefery, który jest intensywną kuracją nawilżającą. Aktywne mikrocząsteczki docierające w głąb skóry skutecznie hamują starzenie na poziomie DNA. To prawdziwy przełom!

Jak dbać o skórę mając 20 lat?

By zapobiec powstawaniu zmarszczek trzeba dbać o skórę zanim pojawią się pierwsze niedoskonałości. A w tym zakresie możemy podpowiedzieć kilka kroków:

  • unikaj kąpieli słonecznych i wizyt w solarium

  • wypijaj ok 1,5 – 2 litrów wody dziennie

  • zrezygnuj z intensywnych kosmetyków (na bazie alkoholu)

  • odstaw przesuszające cerę peelingi

  • postaw na maksymalne nawilżenie

Tutaj wspomniane nawilżenie jest kluczowe. Odpowiedni krem na zmarszczki 20+ nie wtłacza cząsteczek H20 pod skórę, ale przyczynia się do zatrzymania wilgoci w naszym organizmie. Dzięki temu nie następuje parowanie wody ze skóry, a jest to kluczowa przyczyna przedwczesnego starzenia się komórek. Nie zapominajcie, że odpowiednie nawilżenie to najważniejsza forma profilaktyki przed skutkami starzenia. Nie wymaga od nas dużo, a dodając do tego aplikowanie kremu Lefery osiągniemy wymarzony efekt!

Spraw, że innowacyjny krem Lefery znalazł się w Twojej kosmetyczce już dzisiaj! Postaw na nawilżenie już teraz!

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 133 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

UrodaKobieta