Regulacja brwi krok po kroku

Regulacja brwi krok po kroku

Redakcja

2016-12-16

brak komentarzy

Brwi podkreślają urodę oczu ćwiczenia wytrzymałościowe  ich całkowicie naturalną oprawę, dodają spojrzeniu głębi, a twarzy charakteru. Jest tylko jeden warunek – muszą okazać się świetnie wymodelowane. Regulacja brwi nie jest rzeczą trudną, radzimy, w jaki sposób da się ją wykonać samodzielnie.

Określenie kształtu brwi

Najrozsądniej weź się do tego po kąpieli – skóra jest wówczas rozpulchniona ćwiczenia włoski prościej wychodzą. W 1 etapie niezbędny ci będzie ołówek. Przyłóż go do twarzy tak, aby jednym końcem sięgał skrzydełka narządu węchu, a drugim wewnętrznego kącika oka. Kredką zaznacz punkcik w miejscu, gdzie ołówek krzyżuje się z łukiem brwiowym. Następnie przesuń górny koniec ołówka tak, by przechodził przez zewnętrzny kącik oka, ćwiczenia tak jak uprzednio zaznacz punkt, w którym przecina się z łukiem brwiowym. Wyznaczone punkty staną się granicą regulacji brwi. Ich wyraźna linia musi znajdować się w obszarze oka - od jego wewnętrznego, do zewnętrznego kącika.

Regulacja brwi pęsetą

Włoski poza zaznaczonym obszarem należy zlikwidować pęsetą. Możesz także subtelnie zwęzić brwi, wyrywając włoski od dołu. Dopilnuj jedynie, aby nie przesadzić – wąskie kreseczki dawno wyszły z mody. Jeżeli masz niesamowicie gęste brwi, możesz wyskubywać je od dołu, ale dość subtelnie ćwiczenia wytrzymałościowe z rozwagą, zachowując ogólny kształt brwi. Jedno tyczy się włosków u góry łuku brwiowego. Ich zbyt duża ilość możesz wyskubać pęsetą lub zlikwidować woskiem.

Pomoc kosmetyczki

Dobrze nie zabierać się za podobne manewry, jeżeli nie posiadasz wprawionej ręki. Na pierwszą regulację brwi zaleca się udać się do profesjonalnej kosmetyczki ćwiczenia wytrzymałościowe poprosić o wyznaczenie właściwego dla nas łuku brwiowego. Następnie, odrastające włoski, szybciej będzie usuwać od razu. By błyskawicznie wyeliminować zaczerwienienie ćwiczenia wytrzymałościowe pieczenie po zabiegu, na parę min. przyłóż paczuszkę lodu owiniętą w chusteczkę. Jeżeli podrażnienie utrzymuje się długotrwalej, pomoże aplikowanie alantanem, pantenolem lub maścią cynkową.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Grey Blocker w promocji:
Grey Blocker
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 185 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Kobieta