Pielęgnacja ust po makijażu permanentnym

Pielęgnacja ust po makijażu permanentnym

Redakcja

2017-06-01

brak komentarzy

Usta po wykonanym na nich makijażu permanentnym muszą być poddawane odpowiedniej pielęgnacji, by nie doszło do odbarwień, które potrafią bardzo mocno popsuć końcowy efekt. Zobacz, co robić, by Twoje usta wyglądały pięknie po wytatuowaniu na nich make-upu.

Bezpośrednio po zabiegu barwa ust bywa bardzo intensywna, nawet w kwestii makijażu dość delikatnego. Nie trzeba się tym niepokoić, ponieważ w okresie 4-7 dni zabarwienie makijażu jaśnieje do 50% barwy wyjściowej. Przy obowiązkowej korekcie rezultat zabiegu bywa wzmacniany.

  1. Przez 3 dni po zabiegu koniecznie zaleca się zażywać 2 razy na dzień suplementy HEVIRAN 800(po konsultacji lekarskiej).
  2. Przed a także po jedzeniu usta muszą być dezynfekowane specjalnym Lippen Tonik LTL (dotyczy to szczególnie ust skłonnych do opryszczek lub infekcji).
  3. Miejsce poddane pigmentowaniu trzeba traktować bardzo subtelnie. Nie powinno się moczyć,  trzeć,  dotykać skóry w miejscu pigmentacji.
  4. Skóra poddawana pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami aniżeli rekomendowane przez linergistkę.
  5. Nie zaleca się korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA i basenu.
  6. Usta musimy nawilżać parę razy na dzień smarując pigmentowaną powierzchnię dość cienką warstwą specjalnego kremu z witaminą E LTL wzmacniającego barierę skóry. Po pewnym okresie można używać Shea Lip Balm LTL.

Uwaga! W kwestii nie przestrzegania powyższych reguł mogą pokazać się odbarwienia. Jeśli zadbasz o właściwą pielęgnację ust po makijażu permanentnym, uzyskasz piękny, trwały kolor. Twoje usta będą wyglądały wyjątkowo kusząco przez cały czas.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 257 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Uroda