Perle Bleue Active Retention Age - gdzie kupić antidotum na zmarszczki?

Perle Bleue Active Retention Age - gdzie kupić antidotum na zmarszczki?

Redakcja

2016-10-23

1 komentarz

Czy zastanawiałaś się kiedyś, skąd właściwie biorą się zmarszczki? Wiek to jedno,  czynniki zewnętrzne oraz wewnętrzne to drugie. Trzeba przede wszystkim zapoznać się z elementami, które procesy starzenia przyspieszają a także środkami profilaktycznymi. Takim środkiem jest chociażby dobrej jakości krem. Bardzo wiele ostatnio słyszy się o Perle Bleue Active Retention Age. Gdzie kupić ów produkt? Dlaczego w ogóle warto?

Czynniki przyspieszające starzenie się

A)Słońce

Słońce kojarzy nam się z wakacjami i plażą, ale to też śmiercionośna broń, która potrafi nie tylko przyspieszyć proces powstawania zmarszczek, ale i nawet wywołać raka! Nadmiernie spalona skóra to skóra, która zachowuje się niczym cera osoby o wiele starszej. Zatem należy słońca nie tyle unikać, co dbać o jego odpowiednie dawkowanie.

B)Geny

Bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na stan naszej cery są geny. Im ciemniejszy kolor skóry, tym bardziej niebezpieczne okazuje się działanie promieni słonecznych. Jest to swoisty paradoks, ponieważ na ogół to niezwykle jasna karnacja wydaje nam się szczególnie narażona na światło.

C)Uszkodzona warstwa ochronna

Gdy Twoja skóra pozbawiona zostaje odpowiedniej warstwy ochronnej staje się ona bardziej narażona na wszelkie działania destruktywne - w tym promieni słonecznych, dymu, czy zanieczyszczonego powietrza.

D)Mimika

To, jak zachowuje się nasza twarz pozostawia swój ślad. Mięśnie, których używasz najczęściej to te, które najbardziej przyczyniają się do powstawania zmarszczek.

Perle Bleue Active Retention Age - dla skóry w każdym wieku

Tym wszystkim zmianom może zaradzić dobry krem przeciwzmarszczkowy. Ekstrakt z akacji senegalskiej, krokusa, bardzo wysoka dawka naturalnego kolagenu, nawilżający olek makadamia a do tego dodatkowa dawka wyciągu z algi śnieżnej - to wszystko znajduje się w zestawie Perle Bleue Active Retention Age. Gdzie kupić taki “specyfik”? Ten doskonały preparat na zmarszczki, niezależnie od ich pochodzenia, można znaleźć w internecie - za pomocą bardzo prostego formularza możemy zamówić krem prosto do naszego domu.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 240 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

ftkhan

2016-10-24 23:59:52


ja stanowczo za dużo się opalałam kiedyś i mam teraz tego konsewkencje....

Uroda