Perle Bleue Active Retention Age - czy działa? O nowym kremie przeciwzmarszczkowym

Perle Bleue Active Retention Age - czy działa? O nowym kremie przeciwzmarszczkowym

Redakcja

2016-10-14

brak komentarzy

W czasach, w których młody wygląd „jest w cenie” coraz częściej wstydzimy się widocznego na naszej twarzy upływającego czasu. Niestety, nie możemy go zatrzymać! Ale możemy spróbować złagodzić jego wpływ. Odrzuć jednak ryzykowne decyzje o zabiegach kosmetycznych i operacjach plastycznych skupiając się na naturalnych dermokosmetykach, takich jak chociażby Perle Bleue Active Retention Age. Czy działa? Oczywiście zanim zastosujemy nowy kosmetyk warto przeczytać o nim parę artykułów. Po to powstał poniższy tekst. Zapoznaj się z działaniem Perle Bleue i sama zdecyduj, czy warto go wypróbować?

Zmarszczki – jak się przed nimi ustrzec?

O piękną skórę dbać trzeba od początku. Innej pielęgnacji wymaga jednak skóra nastolatki, innej skóra kobiety przed 30, a innej kobiety dojrzałej, na której twarzy czas pozostawił już trwały ślad. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie środka ochronnego i łagodzącego uszkodzenia warstwy skórnej, dzięki któremu stanie się ona zregenerowana, świeża i nawilżona.

W częściowym zahamowaniu procesu powstawania zmarszczek pomóc może zastosowanie się do paru prostych zasad. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na nałogi. Używki, a w szczególności alkohol i papierosy, to czynniki, które mogą postarzyć naszą skórę nawet o 15 lat! Długofalowe i systematyczne sięganie po tego typu toksyczne środki to droga do nieestetycznej aparycji. Dlatego najlepiej zdecydowanie ograniczyć lub wręcz wyeliminować wszelkie tego typu substancje. A co w zamian? Zdrowa dieta – dzięki menu bogatemu w antyoksydanty jesteśmy w stanie skutecznie zahamować działanie wolnych rodników, a tym samym ustrzec nas przed destrukcyjnym upływem czasu. Warto również rozsądnie korzystać z uroków słonecznych dni oraz solarium. Promienie UV w nadmiarze są wyjątkowo szkodliwe dla naszej skóry – nie dość, że mogą pogłębić powstałe już bruzdy, to powodują również ryzyko powstania raka.

Dlaczego Perle Bleue Active Retention Age?

Dlaczego Perle Bleue Active Retention Age? Czy działa? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na jego skład. Ten wyjątkowo lekki krem na noc działa na naszą skórę dzięki kompletowi substancji aktywnych: akacji senegalskiej, krokusowi, robinii akacjowej, olejowi makadamia, estrom jojoby, olejowi z szałwii hiszpańskiej oraz trehalozy 100. W połączeniu dają one niepowtarzalny efekt regeneracyjny, który osiągniesz bez skalpela.  

Zobacz też

Perle Bleue Active Retention Age opinie 2017

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 169 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

UrodaKobieta