Perle Bleue Active Retention Age - cena za piękną i odmłodzoną skórę

Perle Bleue Active Retention Age - cena za piękną i odmłodzoną skórę

Redakcja

2016-10-04

brak komentarzy

Zmarszczki - pojawiają się w różnych miejscach - widoczne są na dłoniach, szyi, dekolcie, a przede wszystkim na twarzy. Tam dotykają głównie okolic ust oraz powiek - uśmiech, mrużenie oczu, wszystkie ruchy mięśni odznaczają się z czasem na naszej skórze. Co w takim razie zrobić? Jak podejść do problemu? Niestety, czasu nie cofniemy całkowicie, jednak możemy przynajmniej spróbować zmniejszyć kłopotliwe oznaki mijających lat. Jak? Dzięki  Perle Bleue Active Retention Age - cena tego zgrabnego opakowania kryjącego w sobie krem przeciwzmarszczkowy to niewielka zapłata za niesamowite efekty, jakich możemy się po nim spodziewać.

Jak tworzą się zmarszczki?

Zmarszczki to naturalny efekt starzenia się skóry - tak powiedziałby każdy. Jednak uwaga! To nie do końca prawda. Owszem, procesy degeneracji komórek skórnych to podstawowy mechanizm odpowiedzialny za nieestetyczne bruzdy, które powstają na naszej twarzy, jednak należy pamiętać, że w obecnych czasach nasze zachowanie znacznie przyczynia się do stopnia ich intensywności.

Wiotczenie skóry przyspiesza szereg czynników zewnętrznych, na które mamy wpływ.

1)Dieta

Nie dostarczasz swojemu ciału odpowiednich składników mineralnych? Pijesz mało wody? W takim razie przygotuj się na to, że Twoja skóra szybciej się przesuszy, a więc i szybciej ekspozycji ulegną głębokie bruzdy.

2)Promienie UV

Uwielbiasz opalanie? Parogodzinne przesiadywanie na plaży do dla Ciebie wakacyjna norma? Uważaj! To, co teraz może sprawiać, że Twoja skóra wygląda na bardziej zdrową i odżywioną wkrótce może przynieść odwrotne skutki.

3)Używki

Piwo i papieros - Twój piątkowy zestaw. Miło czasem odstresować się pod koniec tygodnia w gronie znajomych. Ale te przyjemności mogą Cię dużo kosztować - osoby palące tytoń często zauważają oznaki przedwczesnego starzenia się skóry. Może lepiej czasem zamienić drinka i tzw. “szluga” na wieczorny, weekendowy spacer?

4)Stres

Stres - jest wszędzie! Trudno się przed nim ustrzec. Niestety, to czynnik cywilizacyjny, który dosłownie “odbija się” na naszej twarzy. Przez długotrwałe napięcie jesteśmy skazani często na kłopoty ze snem, a to również nie sprzyja świeżemu, pięknemu wyglądowi.

By pomóc swojej skórze stosuj krem Perle Bleue Active Retention Age. Cena tego nowego preparatu przeciwzmarszczkowego na noc nie różni się zbytnio od cen marek, które zapewne już dawno wypróbowałaś, ale które nie przyniosły oczekiwanych efektów. Postaw na coś innego i spróbuj Perle Bleue już dziś! Pierwsze rezultaty widoczne są już po 4 tygodniach!

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 156 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

UrodaKobieta