Peeling kawitacyjny – kiedy warto stosować?

Peeling kawitacyjny – kiedy warto stosować?

Redakcja

2016-08-17

brak komentarzy

Kawitacja działa ultradźwiękami. Dzięki niej na skórze tworzą się mikropęcherzyki, które potem podlegają rozpadowi. Wynikiem tego okazuje się rozbicie starych komórek rogowej warstwy naskórka. Efekt: odmłodzenie skóry. Kiedy warto stosować peeling kawitacjny, by osiągnąć najlepsze efekty?

Rezultaty peelingu kawitacyjnego

Peeling eliminuje z naskórka obumarłe komórki, wobec tego precyzyjnie czyści skórę a także blokuje rozmnażanie się drobnoustrojów. Wibracje uefektywniają przepływ krwi a także limfy, co dostarcza dostawę tlenu do a także pobudzenie regeneracji cery. Zmiany zauważalne już po 1 wizycie to wykluczenie wągrów a także poprawa gospodarki wodnej cery. Oprócz tego zabieg okazuje się dość relaksujący.

Kiedy wykonywać peeling kawitacyjny?

Wszystkie typy skóry od czasu do czasu obligują do złuszczenia, wobec tego peeling kawitacyjny będzie mieć korzystne właściwości na rzecz każdej z nas. Zabieg polecany okazuje się bardzo ludziom walczącym ze zmianami trądzikowymi pospolitym i różowatym, wągrami a także zaskórnikami - to 1 z niewielu metod na owe czarne kropki. Jest pomocny na rzecz skóry mieszanej a także tłustej, gdzie redukuje wytwarzanie sebum a także tzw. „świecenie się” twarzy.

Skórze przesuszonej a także zmęczonej zwiększa poziom blasku, a u poszczególnych użytkowników zredukuje drobne niedoskonałości. Systematycznie wykorzystywany będzie ratunkiem na rzecz ciemnych plamek.

Peeling kawitacyjny nie musi okazać się wykorzystywany jako zabieg samodzielny. Kosmetolodzy rekomendują go także jako dobrą formę przyrządzenia do zabiegów nawilżających a także odżywiających, bo pobudza absorpcję substancji aktywnych. Jest nieinwazyjny, zatem zaleca się także u użytkowników z cerą przeczuloną a także naczynkową.

Ile to kosztuje?

Cena jednokrotnego zabiegu na twarz to 40 zł - 100 zł. Wersja rozszerzona uwzględniająca inne partie ciała lub dodatki będzie wycenione na od 100 zł do 200 zł.

Kiedy przeprowadzać peeling?

Dla użytkowników z cerą normalną, bardzo tych dopiero zaczynających własną przygodę z zabiegami, peeling może posiadać zrobiony w ramach jednorazowej wizyty w celu odświeżenia cery jesienią. Osoby z cerą nielubianą, by osiągnąć długotrwały rezultat, muszą przeprowadzić od 3 do 6 zabiegów w odstępach tygodniowych, dwutygodniowych lub miesięcznych.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 142 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

UrodaChirurgia plastyczna