Kremy na zmarszczki – przegląd kosmetyków

Kremy na zmarszczki – przegląd kosmetyków

Redakcja

2016-07-27

brak komentarzy

Co widzisz patrząc w lustro? Czy przed Tobą stoi silna kobieta, która zachwyca swoim pięknem? A może w pierwszej kolejności zauważasz otwarty zbiór pełen niedoskonałości? Tutaj dodatkowa zmarszczka, tam kolejny siwy włos… listę zapewne mogłabyś mnożyć w nieskończoność. W końcu dla Ciebie granice nie istnieją! Ale czy tak naprawdę warto wyliczać „x” powodów?

Kobiety a wygląd

Kolorowe pisma kreują nasze wzorce oraz wyznaczają nasze stereotypy. To wszystko sprawia, że dążymy do figury modelki, której zdjęcie zostało wyretuszowane w programie graficznym. Dążymy do niemożliwego i nie jesteśmy w stanie przestać starać się wyglądać dobrze. W końcu, chcemy się podobać – sobie, partnerowi, rodzicom, koledze, a nawet najlepszej przyjaciółce, która następnie pochwali nas szczerym komplementem. W tym nieustannym pędzie za doskonałym wyglądem musimy nie tylko znaleźć umiar, ale przede wszystkim odnaleźć siebie.

Jakie składniki są dobre dla naszej skóry?

  • Witamina A – stanowi bogactwo retinolu. Substancja jest kluczowa, gdy mowa o regeneracji włókien kolagenowych oraz elastyny. Dzięki niej zachowamy naturalny i jednolity koloryt naszej skóry. Witamina A jest składnikiem liściastych warzyw zielonych, owoców oraz chudego białka.

  • Witamina C – na zanikające włókna kolagenowe idealnym rozwiązaniem jest witamina C. To ona wspomaga ich produkcję, a dodatkowo powstrzymuje wolne rodniki i zapobiega przebarwieniom. Nasza skóra jest narażona na wiele czynników – w tym nadmierne promieniowanie słoneczne czy zanieczyszczenia powietrza, dlatego witamina C jest szczególnie cenna./li>

  • Witamina D – składnik jest zbawienny dla skóry, zaś jego niedobór przyspiesza w zastraszającym tempie starzenie się skóry. Jednocześnie substancja ułatwia przyswajanie wapnia, który z kolei jest wspomagaczem procesów komórkowych. Witaminę D można dostarczyć do organizmu w takich produktach jak: ryby, nabiał czy grzyby.

  • Witamina E – mówi się o niej „witamina młodości”. Jej podstawowym celem jest przeciwdziałanie starzeniu się skóry, a także redukcja utlenienia witaminy A. W witaminę E bogate są przede wszystkim tłuszcze roślinne, nasiona słonecznika, orzechy, a także pełnoziarniste produkty zbożowe.

Odpowiednie kremy na zmarszczki to trudne zadanie. W końcu większość z nich jest przeznaczona do różnorodnych typów cery, wieku, a nawet płci. Czy zatem uniwersalne rozwiązanie jest niemożliwe do przyjęcia? Absolutnie nie, dlatego w tym momencie zapraszamy na scenę Lefery.

Lefery to innowacyjna formuła przeciwzmarszczkowa, która jest przeznaczona do każdej osoby, która pragnie pozbyć się swoich niedoskonałości. Pozwól sobie na odrobinę piękna, zawartą w rewolucyjnym kosmetyku!

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 150 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

UrodaDietaKobieta