Jak zrobić manicure hybrydowy?

Jak zrobić manicure hybrydowy?

Redakcja

2017-01-05

brak komentarzy

Manicure hybrydowy można przeprowadzić na własną rękę w domu, musimy wyłącznie przyswoić jak. Popularną hybrydę można wykonać w kilkanaście min., ale wymaga to wprawy a także użycia właściwych elementów.

 Dowiedz się, jak w paru łatwych krokach przeprowadzić manicure hybrydowy, który pozostanie na płytkach paznokci dzięki parę tygodni.

Manicure hybrydowy okazuje się obecnie jedną z najpopularniejszych technik pielęgnacji a także zdobienia paznokci

 Czemu? Swoją sławę hybryda zawdzięcza zwłaszcza trwałości. Dobrze wykonany manicure hybrydowy trzyma się na płytkach paznokci choćby parę tygodni. Taki manicure przynosi gwarancję, że paznokcie pozostaną w dobrym stanie dzięki długi okres czasu, wobec tego okazuje się to idealna metody na wyjazdy letnie.

Popularną hybrydę można przeprowadzić w profesjonalnym salonie manicure'u lub w swoim domu. W ten sposób, że akcesoria a także składniki niezbędne do przeprowadzenia hybrydy znajdują się ogólnie ogólnodostępne, koszt takiego manicure'u okazuje się nieduży.

Jak wykonać hybrydę na płytkach paznokci?

Zaczynamy od opiłowania paznokci zgodnie z naszymi preferencjami. Odsuwamy lub wycinamy skórki. Potem matowimy płytki paznokci używając do tego bloku polerskiego. Kolejny krok to przetarcie paznokci odtłuszczaczem, dzięki temu oczyszczamy paznokcie z pyłu. Jeżeli nasza płytka okazuje się niesamowicie skomplikowana lub tłusta, wówczas stosujemy primer. Na tak oczyszczoną płytkę aplikujemy cienką barierę bazy a także utwardzamy ją w lampie UV (ok. 2 min.). Potem aplikujemy pierwszą cienką barierę danego odcienia a także utwardzamy ją w lampie (ok. 2 min.). Po utwardzeniu odcienia hybrydy aplikujemy lakier nawierzchniowy (zazwyczaj określany top-em). Lakier nawierzchniowy utrwali hybrydę a także nada jej piękny połysk (utwardzamy 2 min). Przemywamy ostatnią barierę odtłuszczaczem. Aplikujemy oliwkę – wmasowujemy ją w paznokcie a także w skórki. Et voilà! Paznokcie znajdują się już gotowe. Muszą zachować się mniej więcej 2-3 tygodni. Po tym okresie zalicza się je wyrównać lub przedsięwziąć kolor.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 188 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

UrodaKobieta