Jak zdjąć tipsy?

Jak zdjąć tipsy?

Redakcja

2017-08-21

brak komentarzy

Tipsy, dzięki którym da się wydłużyć paznokcie, ciągle cieszą się ciągłą popularnością. To świetne metody dla tych pań chcących, by ich ręce ładnie się prezentowały. Do płytki paznokciowej przyczepiane są klejem, wobec tego ich wyeliminowanie wcale nie jest proste. Jak zatem uwolnić się od tipsów?

Dziewczyny bardzo wielokrotnie popełniają taki błąd, że zamierzają uwolnić się od tipsów, rozdzielając je od płytki. Takie postępowanie mimo wszystko może doprowadzić do nadwyrężenia płytki paznokcia, a przy tym okazuje się dyskomfortowa oraz bolesna. Ale jest parę okazji, dzięki którym da się to wykonać w sposób profesjonalny.

Metoda 1.

Przy użyciu gilotyny utnij wolną partię płytki paznokciowej. Później pilnikiem rozpocznij piłować wierzchnią partia wagi akrylowej, uważając by nie naruszyć płytki płytki paznokcia.

Teraz przyszykuj miseczkę oraz wlej do niej aceton. Zanurz paznokcie oraz mocz je poprzez ok. 20 min.. Jeśli nie posiadasz czystego acetonu, możesz także skosztować ze zmywaczem do paznokci posiadającym aceton - ale powinnaś mieć świadomość, że nie w każdym przypadku uda Ci się odsunąć tipsy.

Jeżeli używasz czystego acetonu, nie zamaczaj w misce całych rąk. Substancja ta może przyczynić się do zaczerwienienia delikatnej skóry. W ostateczności możesz włożyć lateksowe (lub gumowe) rękawiczki i odciąć koniuszki palców.

W przypadku gdy masa akrylowa okaże się już miękka, podważ ją ostrożnie patyczkiem i usuń. Teraz zabierz pilniczek drobnoziarnisty oraz wyeliminuj innych pofałdowań.

Metoda 2.

Gilotyną skróć płytki paznokcia aż do opuszka. Masę akrylową ostrożnie spiłuj pilnikiem, uważając na paznokieć.

Przyszykuj aceton oraz nasącz nim wacik kosmetyczny. Nastepnie przyłóż go do płytki paznokciowej i owiń całość folią aluminiową. Identycznie postępuj z następującymi po sobie paznokciami. Odłóż je na 20 min..

Gdy masa akrylowa będzie gumowata, podważ ją patyczkiem oraz zerwij. Pofałdowania na płytce wygładź drobnoziarnistym pilnikiem.

Co po zabiegu?

Po precyzyjnym oczyszczeniu rąk, powinnaś prawidłowo zadbać o paznokcie. Precyzyjnie je natłuść oraz odżyw, zastosując specjalistyczną oliwką do płytki paznokci. Następnie możesz przeprowadzić klasyczny manicure.

Nie zapominaj, że po zdjęciu tipsów Twoje paznokcie będą dość osłabione. W związku z tym systematycznie aplikuj suplementy oraz poprzez jakiś czas skracaj je do poziomu opuszka. Tipsy w gabinecie?

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 263 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Uroda