Domowe sposoby na zmarszczki - 5 sposobów na jędrną skórę

Domowe sposoby na zmarszczki - 5 sposobów na jędrną skórę

Redakcja

2016-08-11

brak komentarzy

Wraz z pojawieniem się początkowych niedoskonałości zaczynamy szukać środków na ich redukcję. Pierwsze, co przychodzi nam do głowy to domowe sposoby na zmarszczki. Taki środek na wojnę ze zmarszczkami okazuje się najprostszy, bo mamy go pod ręką. Należy poznać wyłącznie parę trików oraz stosować się do łatwych reguł, by utrzymać młody wygląd.

1) Odpowiednie nawodnienie

Trzeba nawadniać ciało. Każdego dnia musimy wypijać 8 szklanek wody mineralnej (mniej więcej 2 litry). Ma to nie jedynie wpływ na naszą skórę, ale także na zdrowie. Nawodniona skóra okazuje się zdecydowanie bardziej jędrna a także elastyczna, dzięki czemu uchronisz się przed zmarszczkami.

2) Odżywczy masaż

Każdego dnia bezpośrednio przed pójściem spać wykonuj masaż miejsc, w których tworzą się niedoskonałości. Taki masaż musimy wykonywać subtelnie. Najdogodniej użyć dodatkowo oleju kokosowego lub wit. E w płynnej formie.

3) Domowe maseczki na twarz

Wykonuj maski. Maseczki to świetny domowy środek na niedoskonałości. Odżywiają a także nawilżają skórę. Jest dzięki temu zdecydowanie bardziej jędrna a także napięta. Do wykonania maseczek na niedoskonałości najlepiej nadaje się jogurt, miód, wit. E, olej kokosowy a także sok z cytryny, który dodatkowo rozjaśni zmiany kolorytu. Bez znaczenia w jakiej proporcji użyjesz tych substancji. Za każdym razem wpłyną korzystnie na wygląd Twojej cery.

4) Odkryj właściwości kurzego białka 

Rób kuracje z wykorzystaniem białka jaja. Jajka posiadają masę witamin, które z sukcesem odżywią Twoją skórę. Białko jaja można stosować choćby na delikatną skórę pod oczami. Tego domowego środka na niedoskonałości można używać miejscowo przykładowo na kurze łapki lub na całą twarz. Już po I użycia skóra okazuje się zdecydowanie bardziej jędrna a także zdecydowanie bardziej elastyczna.

5) Olej rycynowy i cytryna

Przemywaj twarz olejem rycynowym. Wacik zaleca się namoczyć olejem wymieszanym z sokiem z cytryny. Systematyczne używanie pomoże w zniwelowaniu niedoskonałości.

Domowe sposoby na zmarszczki to idealny i tani sposób na piękną cerę. Do tego nie są to zabiegi skomplikowane i ciężkie do wykonania. Wystarczy inaczej spojrzeć na np. niektóre produkty żywnościowe, by zauważyć ich leczniczy potencjał. Powodzenia zatem w organizacji swojego domowego spa! 

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 153 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

UrodaDomowe kosmetyki