Domowe sposoby na wybielenie zębów!

Domowe sposoby na wybielenie zębów!

Redakcja

2016-09-15

brak komentarzy

By wybielić zęby, nie należy w ogóle wydawać fortuny na profesjonalne kuracje. Zobacz zdrowe sposoby, które wspomogą przywrócić zębom biel. Na kolor zębów rzutuje dość dużo czynników. Po pierwsze, czysty kolor zależy od uwarunkowań wrodzonych oraz nie zawsze jest śnieżnobiały. Secundo ulega zmianiom on podczas życia. 

Naturalne wybielanie zębów kurkumą

Cechy rozjaśniające przejawia kurkuma, a więc jeden z orientalnych ziół. Charakteryzuje się ona także wpływem przeciwgrzybiczym i antybakteryjnym. Sproszkowaną kurkumę stosuj dwukrotnie tygodniowo, jako dodatek do używanej na ogół pasty, lub stwórz domową całkowicie naturalną kompozycję do mycia zębów.

Naturalne wybielanie zębów olejem

Ssanie oraz płukanie ust olejem to jeden z ajurwedyjskich sposobów kuracji dolegliwości a także oczyszczania organizmu z toksyn. Płukanie jamy ustnej olejem posiada właściwości rozjaśniające, a więc przeciwbakteryjne a także antywirusowe. Do płukania usta można wybrać olej z kokosów (nierafinowany), rzepakowy, słonecznikowy, lniany lub sezamowy. Najczęściej wykorzystuje się mimo wszystko olej z kokosów.

Naturalne wybielanie zębów sodą oczyszczoną

Soda oczyszczona mechanicznie oczyści zęby z osadu, ścierając go ze szkliwa. To efektywna, ale także ryzykowna technika wybielania zębów. Może ona naruszyć szkliwo oraz zagraża nadwrażliwością zębów. Jeżeli postawisz na wybielanie zębów sodą oczyszczoną nie zapominaj o tym, aby wykonywać ją jedynie przez krótki czas.

Czytaj także: Czego używać zamiast pasty do zębów?

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 179 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

UrodaDomowe kosmetyki