Jak szybko poprawić muskulaturę?

Jak szybko poprawić muskulaturę?

Redakcja

2016-07-27

brak komentarzy

Muskulatura to niewątpliwie jedna z najszybciej rzucających się w oczy cech prawdziwego faceta. Nic więc dziwnego, że wielu z nich zrobiłoby wszystko, żeby tylko powiększyć swoje mięśnie. Jak tego dokonać?

Najprostsza odpowiedź to siłownia. Każdy jednak wie, że aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę na siłowni, potrzebne są ciężkie i regularne treningi. Dopiero po jakimś czasie można dostrzec efekty, które są dodatkowo bardzo nietrwałe, kiedy bowiem przestaniemy regularnie ćwiczyć, mięśnie natychmiast maleją. Czy są istnieją inne sposoby jak szybko poprawić muskulaturę?

Nie każdy ruch jest dobry

A przynajmniej dla ciebie. Odpowiedni trening na siłowni to oczywiście podstawa, ale nie należy zapominać, że są ćwiczenia z założenia nastawione na spalanie, a co za tym idzie – zmniejszają masę mięśniową. Tego typu aktywnością są ćwiczenia aerobowe, a inaczej tlenowe, do których zaliczamy między innymi: bieganie, pływanie i jazdę na rowerze. Przeciwieństwem ćwiczeń aerobowych są ćwiczenia anaerobowe, do których zaliczamy wszystkie aktywności typowo siłowe: brzuszki, pompki, przysiady czy ćwiczenia na maszynach.

Zachowaj odpowiednią dietę

Ćwiczenia to oczywiście nie wszystko, a bez odpowiedniej diety daleko nie zajdziesz. Jadłospis osoby szukającej odpowiedzi na pytanie: „jak szybko poprawić muskulaturę” powinien zawierać pełne protein jajka, mięso drobiowe, mięso czerwone oraz tłuste ryby takie jak łosoś i wodę. Dodatkowo, powinieneś dostarczać sobie porcji żelaza w zielonych warzywach i błonnik na przykład w dzikim ryżu. Jako przekąski podjadaj pełne odżywczych substancji orzechy i pij wysoko białkowe, mleczno – bananowe koktajle.

Stosuj suplementy

Doskonałym sposobem na to, jak szybko poprawić muskulaturę są też suplementy diety. Wybór jest ogromny, dlatego powinieneś dokładnie rozważyć kupno tego odpowiedniego. My polecamy ci preparat o nazwie Men Solution, zawierający największą na rynku dawkę l-argininy, która przez kulturystów uznana jest za prawdziwy budulec mięśni. Przyspiesza też syntezę hormonu wzrostu, zwiększa spalanie tłuszczu i dodaje energii. Badania wykazały, że stosując ten suplement tylko przez miesiąc, można zwiększyć masę mięśniową nawet o 10 kg! Dodatkowo, zażywający go mężczyźni przyznali, że poprawił też ich życie seksualne. Men Solution to rozwiązanie dla prawdziwych facetów!

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Form Explode w promocji:
Form Explode
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 170 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

SportMężczyzna