Jak poprawić mięśnie rąk? Trening domowy

Jak poprawić mięśnie rąk? Trening domowy

Redakcja

2016-07-27

brak komentarzy

Jednym z najbardziej istotnych męskich atrybutów jest rozbudowana sylwetka, szczególnie w partiach mięśni rąk. Doskonale zbudowane bicepsy budzą zachwyt przedstawicielek płci przeciwnej i podziw innych bywalców siłowni. Ale czy to jest sposób na wypracowanie własnej rzeźby w domowym zaciszu? Dziś spróbujemy!

Ćwiczenie 1 – izometryczne napinanie mięśni ramion
Rozpocznij ćwiczenie od pozycji siedzącej. Wyprostuj prawe ramię, a następnie zablokuj je drugą ręką. Wytwarzając opór, zegnij prawą rękę w łokciu i napnij mięśnie ramion. Wyobraź sobie jakbyś zgniatał orzecha we własnych dłoniach. Wytrzymaj w takim ułożeniu 15 sekund, a potem zmień ułożenie dłoni.

Ćwiczenie 2 – podciąganie przy krawędzi stołu
Stół to jeden z asortymentów, którego po prostu nie może zabraknąć w domowych czterech kątach. Jeżeli zastanawiasz się, jak poprawić mięśnie rąk, ćwicząc ze stołem – już podpowiadamy! W pierwszej kolejności połóż się na plecach. Chwyć dłońmi krawędź stołu szerokim nachwytem i unieść tułów na maksymalną wysokość. Trzymaj stopy na ziemi, zaś niech Twoje ciało utworzy jedną linię. Wymagające, prawda?

Ćwiczenie 3 – unoszenie ramion z krzesłem
Okazuje się, że domowe sprzęty są bardzo przydatne w budowaniu tkanki mięśniowej. Nieodłącznym elementem tego ćwiczenia jest krzesło – chwyć je w dłonie i unieść na wysokość miednicy. Następnie podnieś je nieco wyżej od linii własnych barków. Powoli wracaj do pozycji wyjściowej. Najwięcej efektów uzyskasz, jeżeli nie będzie wykonywał żadnych dodatkowych ruchów tułowiem.

Ćwiczenie 4 – pompki na ścianie
By urozmaicić tradycyjne pompki wypróbuj alternatywne ćwiczenia przy ścianie. Stań z nogami rozłączonymi metr od ściany i pchnij ciężar ciała na dłoniach (niech będą rozstawione powyżej szerokości barków). Wykonaj ugięcie ramion do chwili, gdy twoja twarz będzie tuż przed ścianą, a następnie wyprostuj ręce. Pamiętaj o zachowaniu wyprostowanej sylwetki.

Ćwiczenie 5 – chwyć suplementy
Chcesz podkręcić jeszcze bardziej tempo swoich ćwiczeń, a tym samym wzmocnić efekty? Sięgnij po sprawdzone suplementy Men Solution. Jest to doskonała odpowiedź, jak poprawić mięśnie rąk w sposób trwały i bezpieczny. Po rozwiązanie sięgają mężczyźni z całego świata, którzy obecnie zachwycają swoją rzeźbą. Nie czekaj – podejmij wyzwanie!


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

SportMężczyzna