Coś na masę i rzeźbę czyli jak uprawiać sport, żeby dostrzec efekty?

Coś na masę i rzeźbę czyli jak uprawiać sport, żeby dostrzec efekty?

Redakcja

2016-07-27

brak komentarzy

Sport to korzyść sama w sobie. Endorfiny wydzielane podczas aktywności fizycznej potrafią pobudzić niejednego smutasa. Regularny wysiłek pozwala utrzymać ciało w dobrej kondycji i na długo zapomnieć o wizytach u lekarza. Co jednak zrobić, żeby sport w widoczny sposób wyrzeźbił nasze ciało?

Sprawa jest nieco bardziej skomplikowana niż mogłoby się wydawać. Ćwiczenia bowiem przede wszystkim dzielą się na te spalające tłuszcz i te zwiększające mięśnie. Ważnym czynnikiem jest też to co i kiedy jemy uprawiając sport. Dziś przedstawimy Wam coś na masę i rzeźbę.

Spal tłuszczyk

Przeważająca część mężczyzn ma problem ze zbędnym tłuszczykiem. To z nim na początek powinieneś się rozprawić, aby Twoje ciało mogło nabrać ładnych kształtów. Unikaj tłustego jedzenia, wyeliminuj piwo od którego powstaje tak zwany „piwny brzuszek” ale nie żałuj sobie wysokobiałkowych produktów, które przyczyniają się do rozrostu mięśni.

Dobrze sprawdzą się ćwiczenia podczas których mocno się spocisz – bieganie, rowerek będą idealne. Przydadzą się też tradycyjne brzuszki i pompki.

Zrób masę

Jeśli interesuje Cię coś zarówno na masę jak i rzeźbę, a dodatkowo zależy Ci na mocnym efekcie, powinieneś dołożyć wszelkich starań, żeby zwiększyć mięśnie.

Również w tym przypadku bardzo istotna jest dieta: białe mięso, ryż, ryby, banany czy owsianka to produkty, które powinieneś wpisać do swojego jadłospisu na stałe.
Na siłowni ćwiczenia zwiększające mięśnie wykonuj tylko na specjalnych przyrządach, aby wyeliminować ryzyko kontuzji: uszkodzenia stawów, albo zerwania ścięgien. To bardzo ważne!
Pamiętaj też aby nie przedłużać za bardzo treningów. Dla mięśni lepszy będzie krótki ale intensywny wysiłek, niż długi i wycieńczający trening.

Złoty środek
Obecnie masz okazję połączyć spalanie tłuszczu z budowaniem mięśni. Za sprawą rewolucyjnego suplementu Men Solution w prosty sposób sprawisz, że Twoje ciało będzie budziło podziw. Men Solution to preparat, którego głównym składnikiem jest L-arginina. L-arginina to naturalnie występujący w ludzkim ciele aminokwas, który odpowiada między innymi za budowę mięśni. Przyspiesza też syntezę hormonu wzrostu, zwiększa odporność na wysiłek fizyczny. Dodatkowym plusem jest też polepszenie jakości życia seksualnego: l-arginina rozszerza naczynia krwionośne i usprawnia krążenie, dzięki czemu erekcja jest bardziej intensywna i może trwać godzinami. Men Solution to coś na masę i rzeźbę, dla każdego!

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Form Explode w promocji:
Form Explode
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 173 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

SportMężczyzna