Zasady odchudzającej diety jajecznej

Zasady odchudzającej diety jajecznej

Redakcja

2016-09-09

brak komentarzy

Dieta jajeczna okazuje się bardzo rygorystyczna, monotonna a także mało zdrowa. Jeżeli nie lubisz jajek, to o niej zapomnij. Spyta ktoś – to z jakiego powodu o niej piszemy? Bo zbilansowana dieta jajeczna okazuje się dość niskokaloryczna oraz szybko odchudza.

Opracowali ją specjaliści od diety z amerykańskiej Kliniki Mayo, która zajmuje się leczeniem otyłości. Dieta jajeczna pomaga zmniejszyć wagę choćby 5 kg w ciągu paru dni. Twórcy radzą jej używanie przez 2 tygodnie. Zdecydowana większość lekarzy oraz specjalistów ds. żywienia uważa mimo wszystko, że w taki sposób można jeść wyłącznie dzięki 3-5 dni. Jak każda krótkotrwałą dieta bywa nazbyt rygorystyczna oraz zwyczajnie szkodliwa. W związku z tym także bezwzględnie zakazana okazuje się na rzecz ludzi z wysokim cholesterolem oraz chorą wątrobą. Po skończenia takiej monodiety oczekuj także efektu jo-jo.

Cechy odchudzające jajek

Jajko okazuje się dietetyczne (posiada ok. 70 kcal) oraz bogate w pożywne białko. Specjaliści ds. żywienia poświadczają właściwości wyszczuplające białka, które wyłącznie małą partia kcal zamienia w tkanka tłuszczowa a także na długo zaspokaja uczucie głodu. Jajko okazuje się także bogate w łatwo przyswajalne wit. A, D, E oraz K, posiada między innymi magnez, potas a także nienasycone kwasy tłuszczowe. Na tym mimo wszystko ucinają się jego atuty. Zdrowe osoby pozwalają spożywać wyłącznie 3-4 jaja w ciągu tygodnia. Za wiele w nich cholesterolu, który zawęża tętnice oraz prowokuje schorzenia naczyniowego. Za mało także sacharydów, które dostarczają siły.

Zobacz taże: Zasady diety truskawkowej

Zasady diety jajecznej

Przez parę najbliższych dni twój menu będzie składał się zwłaszcza z jajek. Mogą one obrzydnąć choćby najwierniejszym fanom. Każdego dnia trzeba konsumować 6 jajek, wyłącznie oraz tylko ugotowanych na twardo.Nie zapominaj, żeby nie gotować ich więcej aniżeli trochę mniej niż kwadrans. Po tym okresie białko staje się zdecydowanie mniej strawne oraz gubi dużo swoich substancji odżywczych. Jajka zatem powinnaś zjeść z jakimś tłuszczem, przykładowo majonezem, olejem, oliwą lub masłem. Na dzień trzeba wypijać 3 litry płynów wody mineralnej, herbatek ziołowych lub z owocami, słabej czarnej herbaty oraz kawy. Jadłospis możesz uzupełnić owocami a także warzywami. Jeżeli nie pozostaniesz mogła już spoglądać na jaja, zastąp je piersią z kurczaka na wieczorny posiłek ale wyłącznie ostatniego dnia jadłospisy. Powinnaś spożywać wyłącznie 3 dania przez cały dzień.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Forskolin 2 w promocji:
Forskolin 2
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 137 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

OdchudzanieDietaZdrowy styl życia