Slim Butter i opinie z 2016 - sprawdź jak skutecznie walczyć z cellulitem

Slim Butter i opinie z 2016 - sprawdź jak skutecznie walczyć z cellulitem

Redakcja

2016-10-05

1 komentarz

Chcesz zlikwidować skórkę pomarańczową , ale nie stać Cię na drogie kuracje upiększające? Sprawdzone domowe metody na  zawiodły? Slim Butter to serum anty-cellulitowe, które możesz używać sama w domu, a już po 30 dniach dostrzeżesz zrzucenie cellulitu. Slim Butter i opinie z 2016 to gwarancja sukcesu! 

Rozwój cellulitu 

Istotny okazuje się fakt, że  buduje się na przestrzeni czasu, a nie nagle. Jego budowanie się można rozpisać na cztery stadia:

  • Stadium początkowe – komórki tłuszczu magazynują tkankę tłuszczową, która zatyka krwionośne naczynia pod tkanką skórną.
  • Stadium drugie – nadwyrężenia tkanek robią się zauważalne, tworzą się opuchlizny, skóra okazuje się twarda i mało jędrna.
  • Stadium trzecie – tkanka podskórna okazuje się zwłókniona, a anomalie w krążeniu robią się poważne; to poziomu okazuje się startem schorzenia.
  • Stadium czwarte – pojawia się ból, bo złogi kolagenu uciskają również nerwy; destrukcja warstwy tłuszczu okazuje się tak duża, że  cellulit okazuje się dolegliwością.

Jak widać  okazuje się nie wyłącznie brzydki wizualnie, ale głównie może posiadać groźny dla naszego zdrowia, wobec tego nie można go bagatelizować!

Rozstępy - co to? 

Rozstępy to zmiany w budowie cery, które tworzą się po zbyt szybkim przybraniu na wadze lub szybkim schudnięciu. Są one często spotykaną pamiątką po ciąży. Zmora taki dotyka aż 90% kobiet.Gdy skóra okazuje się silnie naciągana, a wtedy dochodzi do zerwania sieci kolagenowych włókien, które tworzą budowę cery. W skutek tego produkowane są blizny o formie wrzecionowatych pasków.Podatność do rozstępów można przejąć z genów. Co ważne schorzenie ta dotyka również dziewczyny, oraz panów. Może musnąć również zbyt młode osoby, które błyskawicznie rosną i ich skóra nie nadąża z rozciąganiem się i produkowane są na niej bruzdy.

4 silne elementy anty-cellulitowe

Jednym z najlepszych kosmetyków na cellulit jest Slim Butter. Opinie z 2016 roku m.in. podkreślają zalety jego składu. Oto, co składa się na kompozycję tego dermokosmetyku. 

  • Wyciąg z ziaren kawowca - dynamicznie uelastycznia skórę i wysmukla figurę
  • Wyciąg z pestek mango - spłyca skórę
  • Masło Shea - dogłębnie natłuszcza i ujędrnia skórę
  • Rozmaryn Lekarski - funkcjonuje aseptycznie, oczyszczająco

Jak nakładać Slim Butter?

Serum anty-cellulitowe zaleca się dynamiczne wsmarować w partie cery objęte cellulitem. W trakcie każdej nałożeniu wykonaj silny masaż trwający ok. 5 min., który pobudzi skórę i ułatwi przedostanie się substancji odżywczych.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Slim Butter w promocji:
Slim Butter
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 195 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

mandymullins

2016-10-07 17:39:14


celullit zaostrzaja gorace kapiele. dodatkowo mozna sie jeszcze narazic na pekajace naczynka

UrodaOdchudzanieKobieta