Jak schudnąć w 14 dni 10 kg? wypróbuj dietę norweską!

Jak schudnąć w 14 dni 10 kg? wypróbuj dietę norweską!

Redakcja

2017-01-05

brak komentarzy

Chciałabyś przejść na dietę, która pozwoli ci na schudnięcie w 14 aż 10 kg? Jest na to sposób i nie jest to tzw dieta cud. Poznaj zasady diety norweskiej i schudnij skutecznie w kilka dni.

Skąd się wzięła dieta norweska?

Dieta norweska została stworzona przez profesjonalistów do spraw odżywiania z Oslo. Chociaż - wraz z dietą kopenhaską - tworząjedna z najbardziej rygorystycznych diet, jej twórcy obiecują istotny ubytek wagi - do 14 kg w okresie jedyne 14 dni. Aby odniosła skutek, nie licz na prawdopodobieństwo "mini odstępstw" - trzeba dokładnie przestrzegać jej reguł! Nie zapominaj, że jeżeli ją przerwiesz, kolejne podejście będziesz musiała przenieść w okresie aż o rok! I w żadnym wypadku jej nie wydłużaj - 14 dni to 14 dni.

Zasady ochudzania

Dieta norweska polega na posiłku w głównej mierze gotowanych jajek a także grejpfruitów (zatem powinnaś konsumować je każdego dnia), ale również na włączaniu do odchudzające surówek (z selerem naciowym, marchwią, pomidorami, szpinakiem, ogórkiem), kromek chleba razowego, gotowanego mięsa i ryb. Jeżeli chodzi o napoje zabierz niegazowana wodę niegazowaną, herbatki ziołowe a także słabą kawę. Nie zapominaj - trzeba wypijać co najmniej 2 litry substancji na dzień! Wyklucz zaś z menu sól, olej a także... wieczorny posiłek!Dzienne menu składa się z 3 pokarmów: porannego posiłku, drugiego śniada a także obiadu.

Dieta norweska - spodziewane skutki

Dwutygodniowy okres jej trwania według lekarzy z Oslo wpływa na pobudzenie zmiany metabolicznej (w wyniku przemian sztucznych zachodzących wewnątrz organizmu), zminimalizowania odczuwania głodu a także do zdobycia wymarzonej figury, leżejszej o 10 kg w 14 dni!

Dieta norweska jest skutecznym sposobem na schudnięcie w kilka dni, jednak trzeba pamiętać o tym, by trwała ona maksymalnie 14 dni. Po tym czasie stosowanie jej może mieć szkodliwy wpływ na nasze zdrowie. Pojawić się może też efekt jo-jo, dlatego upewnij się że po czasie tej ostrej diety, będziesz nadal odżywiała się zdrowo i pełnowartościowo.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Dr Farin w promocji:
Dr Farin
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 193 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

OdchudzanieDieta